У приміщенні Миргородської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості  відбулась зустріч шукачів роботи – мотивованих чоловіків - з представником 95 окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ (м. Житомир) прапорщиком Олександром Задригуном.

Учасники семінару з орієнтації на службу в ЗСУ  отримали інформацію про умови та порядок набору на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу до десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Представник військової частини також доповів слухачам про пільги та гарантії для військовослужбовців рядового, сержантського складу за контрактом, грошове забезпечення військовослужбовця рядового, сержантського складу та детально зупинився на вакансіях, які існують у десантно-штурмових військах ЗСУ.  

Увазі присутніх наданий перелік спеціальностей, за якими проводиться підготовка військовослужбовців за контрактом в 199 навчальному центрі ДШВ ЗСУ. Зацікавленим у працевлаштуванні на військову службу за контрактом надані індивідуальні консультації.

Більше інформації про умови служби за контрактом можна отримати у військових комісаріатах області та в службі зайнятості.