Профконсультант Решетилівської філії Полтавського обласного центру зайнятості спільно з  фахівцем Решетилівського бюро правової допомоги провели 28 жовтня Інформаційний вебінар для військовослужбовців та учасників АТО ООС, які звернулися до служби зайнятості з метою пошуку роботи.

Під час онлайн-спілкування профконсультант філії Юлія Джос ознайомила присутніх з актуальними вакансіями та розповіла про послуги служби зайнятості, а саме: можливість проходження професійного навчання, участі в громадських роботах та роботах тимчасового характеру, допомогу в підготовці та написанні резюме; корисні веб-ресурси для пошуку роботи або розміщення резюме. А також акцентувала увагу слухачів на нововведеннях щодо можливісті отримати нові знання та навички на безкоштовних освітніх платформах.

Захід пройшов змістовно і цікаво, у формі діалогу між учасниками, профконсультантом Юлією Джос та юристом Олегом Шкурупієм.

Слухачі вебінару зокрема обговорювали умови праці військовослужбовців-контрактників, ставили запитання, на які отримували вичерпні відповіді.

Вдале спілкування фахівців з учасниками семінару надало можливість слухачам отримати відповіді по всіх темах, що їх цікавили.

“Питання завжди виникають, але не кожний знайде час та відвідає відповідну установу, а подібні заходи надають можливість безпосереднього спілкування з необхідними  фахівцями”, – зазначили учасники вебінару наприкінці зустрічі.