У сільській місцевості більшість населення мають земельні ділянки, тому питання земельного законодавства і змін до нього цікавлять багатьох. Дохід від земельного паю враховується при нарахуванні соціальних виплат, у тому числі допомоги по безробіттю. 

Нещодавно на зустріч до клієнтів Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості запросили начальника Семенівського бюро правової допомоги Тетяну Новобранець.


Під час семінару  вона розповіла про порядок оформлення земельного паю, отримання кадастрового номера та технічної документації, спадкування паю, що знаходяться в оренді. На жаль, дуже часто відбувається так, що після втрати рідних або близьких спадкоємці стикаються з питанням отриманням спадщини. Головною причиною виникнення проблем є юридична необізнаність громадян з питань процедури спадкування і, як наслідок, пропуск термінів подання заяви на прийняття спадщини, що може викликати негативні наслідки, у тому числі повну втрату права на прийняття спадщини.
Учасників поінформували про судову практику у сфері спадкування земельних паїв, надали практичні поради, роз’яснили право на безоплатну вторинну правову допомогу у разі виникнення складнощів при оформленні.

Також після закінчення заходу присутні мали змогу отримати безоплатні правові консультації з різних питань.