22.08.2016 | 12:13

28 липня 2016 року відбулася чергова зустріч за принципом «Центр під одним дахом».

На зустріч було запрошено 11 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, представників управління соціального захисту населення виконкомів з соціальних питань Шевченківської, Київської, Подільської районних у м. Полтаві рад; управління охорони здоров’я, Благодійної організації «Світло надії»; Полтавського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді й Другого полтавського місцевого центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Висвітлювалася актуальна тема вироблення механізму спільних дій зацікавлених сторін щодо обговорення та вирішення питань соціального захисту демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, що перебувають на обліку в службі зайнятості.

Протягом зустрічі учасниками висвітлювалися питання надання санаторно-курортного лікування постраждалим учасникам антитерористичної операції та медичного обслуговування. Представники Управління соціального захисту населення виконкому Київської ради та Полтавський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді надали консультацію стосовно необхідних документів для оформлення путівок в санаторії Новосанжарського району, Феофанії, Остричу, Карпат.

Багатьох з присутніх безробітних цікавили питання правової допомоги. Із послугами, що надає Другий полтавський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги ознайомила директор Людмила Бубир запросила до подальшої співпраці.

В кожний останній четвер місяця організовуються виїзні зустрічі-консультації в співпраці з міським центром зайнятості. Представник має змогу в конфіденційній обстановці здійснити індивідуальний прийом і надати консультацію з питань правового характеру.

Керівник центру адаптації Благодійної організації «Світло Надії» презентувала учасникам заходу перелік послуг, які всебічно надаються соціально-незахищеним верствам населення, зокрема медична допомога алко-, наркозалежним, хворим на ВІЛ, психологічна підтримка, оформлення та відновлення документів особи і т.д.

Спеціаліст управління соціального захисту населення виконкомів з соціальних питань Подільської районної у м. Полтаві ради ознайомила із процедурою оформлення субсидій на оплату житлового-комунальних послуг, а також ознайомила з послугою відшкодування коштів за автомобільні перевезення дальністю більше 50 км в повному обсязі.

Фахівці центру зайнятості надали інформацію присутнім про профінформаційні семінари за участю соціальних партнерів, що постійно проводяться на базі Полтавського ОЦЗ.

Під час проведення зустрічі безробітним демобілізованим військовослужбовцям було запропоновано отримати «Дорожні карти» - путівники пошуку роботи. Актуальним виявилося питання проходження професійного навчання, перекваліфікації та підвищення кваліфікації за сприянням державної служби зайнятості. 

По завершенні зустрічі заступник директора Полтавського міського центру зайнятості подякувала присутнім за участь та запросила на наступну зустріч у «Центрі під одним дахом», яка відбудеться 26 серпня 2016 року.