15.07.2016 | 08:05

Нещодавно в приміщенні Гадяцького районного центру зайнятості відбулася чергова зустріч демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО із представниками місцевої влади, соціальних служб, військового комісаріату та фахівцями Гадяцького районного центру зайнятості. На зустріч було запрошено 12 демобілізованих військовослужбовців.

На початку зустрічі директор Гадяцького районного центру зайнятості Любов Різун поінформувала присутніх про стан ринку праці та перспективи працевлаштування, умови праці, вимоги до кандидатів на вакантні робочі місця, отримання допомоги для започаткування власної справи одноразово, можливість професійного навчання за направленням Державної служби зайнятості та отримання ваучера на навчання для підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці.

Учасники зустрічі детально обговорили  низку важливих питань: виплати одноразової грошової допомоги учасникам АТО і сім’ям загиблих; пільги учасникам бойових дій та прирівняних до них осіб щодо оплати житлово-комунальних послуг та отримання компенсації за проїзд транспортом загального користування.

По закінченню зустрічі учасники отримали Пам’ятки для демобілізованих військовослужбовців та «Дорожні карти. Як знайти роботу демобілізованим військовослужбовцям, які проходили військову службу в районах проведення АТО».