14.07.2016 | 08:54

23 червня 2016 року фахівцями Лохвицького районного центру зайнятості організовано і проведено зустріч за принципом «Центр під одним дахом».

На зустріч було запрошено 12 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, які перебувають на обліку в районному центрі зайнятості.

До зустрічі також було залучено спеціалістів центру соціальних служб для дітей сім'ї та молоді, управління праці та соціального захисту населення, Лохвицького районного військового комісаріату та Держземагенства в Лохвицькому районі.

Зустріч розпочала директор центру зайнятості Щербак Н.Ф., яка повідомила про можливість отримання допомоги для започаткування власної справи одноразово та змогу отримати нову професію у Центрі професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості.

Поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО.

Токар Г.В. - старший офіцер відділення Лохвицького РВК виступив із запрошенням на службу в ЗСУ за контрактом та запросив учасників зустрічі до співпраці в отриманні усіх необхідних документів та нагород, що стосуються участі в АТО.

Попова О.М. - спеціаліст Центру соціальних служб, сімї, дітей та молоді Лохвицької РДА, розповіла учасникам зустрічі про можливість отримання путівок для оздоровлення учасниками АТО та членами їхніх сімей.

Ємець А.А. - спеціаліст управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації розповіла про порядок та можливість оформлення документів на отримання пільг та компенсацій згідно чинного законодавства.

Ємець В.Г. - керівник відділу Держземагенства у Лохвицькому районі роз'яснив Порядок виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

На всі запитання демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО були дані вичерпні відповіді. Загалом, зустріч пройшла у дружній атмосфері та мала конструктивний характер.