15.06.2016 | 12:55

10 червня 2016 року в Кобеляцькому районному центрі зайнятості  відбулась чергова зустріч з демобілізованими військовослужбовцями, учасниками АТО за принципом «Центр під одним  дахом».

На зустріч було запрошено 9 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, які перебувають на обліку в службі зайнятості з метою пошуку роботи.

До діалогу з учасниками АТО долучилися фахівці органів державної влади, місцевого самоврядування, соціальних служб району і громадських організацій.

Серед запрошених Катишков В.М. - заступник голови Кобеляцької РДА, Гордійко О.П. - заступник голови Кобеляцької районної ради, Кулик Н.В. - завідувач сектору землеустрою та ринку земель Відділу Держгеокадастру у Кобеляцькому районі Полтавської області, Шевченко М.М. - директор Кобеляцького районного Центру соціальних служб для дітей сім'ї та молоді, Коломієць Л.А. - головний лікар КЗ «Кобеляцький центр первинної медико-санітарної допомоги», Божко І.О. - начальник відділу персоніфікованого обліку одержувачів пільг УПСЗН, Калюжна О.О. - начальник відділу обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці УПСЗН, Бородай Д.Ю. - старший лейтенант Кобеляцького РВК, Лівіцький М.Я.- керівник громадської організації «Білицька селищна спілка ветеранів АТО «Воля», Сергійко С.М. - волонтер, Єлізарова А.В. - психолог Кобеляцької ЗОШ 3.

Розпочала засідання директор Кобеляцького районного центру зайнятості Хейлик Н.М. з обговорення виконання протокольних рішень минулого засідання.

Начальник відділу персоніфікованого обліку одержувачів пільг управління соціального захисту населення Божко І.О., надала роз’яснення ситуації з пільгового пасажирського перевезення учасників АТО на приміських маршрутах. Поінформувала про підписання договору на перевезення, за яким проїзд на 6 маршрутів району є безкоштовним для демобілізованих військовослужбовців та учасників АТО.

Традиційним питанням кожного демобілізованого військовослужбовця, учасника АТО стало виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Кулик Н.В., завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру у Кобеляцькому районі Полтавської області надала детальні роз'яснення в розрізі кожної сільської ради. 

Директор Кобеляцького районного Центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Шевченко М.М. поінформувала присутніх про можливість оздоровлення в санаторних закладах області сімей військовослужбовців.

Керівник громадської організації «Білицька селищна спілка ветеранів АТО «Воля» Лівіцький М.Я. розповів присутнім про мету створення і діяльність громадської організації та запросив побратимів на зустрічі, які  проходять кожного місяця.