01.08.2016 | 10:28

21 липня 2016 року у Шишацькому районному центрі зайнятості відбулася  зустріч за принципом «Центр під одним дахом» для демобілізованих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції.

На зустріч було запрошено 8 демобілізованих військовослужбовців, учасників  АТО та фахівці і фахівчині управління праці та соціального захисту населення, районного Центру соціальних служб для дітей сім’ї та молоді, Шишацького районного військового комісаріату.

 Присутнім демобілізованим військовослужбовцям, учасникам АТО надані консультації з питань оформлення субсидій, отримання пільг  учасника бойових дій, та порядку отримання путівок  для санаторно – курортного лікування і реабілітації.

 На запитання демобілізованих, щодо оформлення  посвідчень учасника бойових дій представником Шишацького районного військового комісаріату були надані роз’яснення з порядку подачі пакету документів для отримання відповідного посвідчення, а також була надана інформація про проходження служби за контракторм.

 Головним спеціалістом-юрисконсультом Держгеокадастру була надана консультація з отримання та оформлення земельних ділянок демобілізованими  військовослужбовцями.

 Учасники зустрічі отримали вичерпну інформацію про права та обов'язки безробітних, Порядок виплати допомоги по безробіттю, послуги, які надаються службою зайнятості, стан ринку праці регіону, основні положення Закону України «Про зайнятість населення». Особлива увага була приділена Порядку співпраці між клієнтом та особистим консультантом, виконанню письмових рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню, можливостям професійного навчання та відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості, особливостями роботи з тач-скріном. 

Начальник управління праці Тетяна Лень розповіла про Порядок оформлення документів на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, проїзд у громадському транспорті та санаторно-курортне лікування.

Підводячи підсумок даного заходу було наголошено на тому, що держава гарантує соціальний супровід даної категорії громадян і кожне їхнє звернення буде розглянуто в першочерговому порядку.