13.07.2016 | 15:59

23 червня 2016 року у Шишацькому районному центрі зайнятості відбулася зустріч демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО з представниками влади за принципом «Центр під одним дахом».

На  зустріч  було запрошено 13 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, начальника відділу комплектування Шишацького районного військового комісаріату Шинкаренко О.В., начальника управління праці та соціального захисту населення Шишацької райдержадміністрації Лень Т.І., члена Шишацької громадської ради Білокізь І.В., керівника Центру допомоги учасникам АТО Редька В.І., головного спеціаліста Шишацького РЦСССДМ Рябко А.М., головного спеціаліста – юрисконсульта Держгеокадастру Харченко С.Г.

Учасники зустрічі отримали вичерпну інформацію про права та обов'язки безробітних, порядок виплати допомоги по безробіттю, послуги, які надаються Державною службою зайнятості, стан ринку праці регіону з якими ознайомила заступник директора Тетяна Переяславець.

Особлива увага була приділена порядку співпраці між клієнтом та особистим консультантом, виконанню письмових рекомендацій щодо сприяння працевлаштуванню, можливостям професійного навчання та відкриття власної справи за сприяння служби зайнятості, особливостями роботи з тач-скріном, порталом «Труд».

Начальник управління праці Тетяна Лень розповіла про порядок оформлення документів на отримання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, проїзд у громадському транспорті та санаторно-курортне лікування, необхідні документи для оформлення одноразової грошової допомоги.

Багато питань виникло у військовослужбовців до представника лікарні – Цап Людмили та працівника військкомату Шинкаренка  Олега.

Військовослужбовці активно задавали питання, так як ще не оформили належних документів для  отримання  допомоги та пільг.

Багато питань виникає до служби Держгеокадастру по законодавству щодо виділення земельних ділянок.

Деякі питання було вирішено безпосередньо на зустрічі, деякі будуть вирішуватися індивідуально.

Загалом, проведена зустріч стала корисною для демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, які не завжди можуть самотужки розібратися у законодавчих актах або наважитися і звернутися до відповідної служби або державного органу.