15.06.2016 | 15:09

Дуже часто складається так, що люди, які  брали участь в бойових операціях, які боронили нашу державу, виконуючи свій громадянський обов’язок, в звичайному цивільному житті стають беззахисними, та потребують допомоги у вирішенні побутових питань. Держава повинна підтримати своїх захисників, виконати зобов’язання перед ними.

Для цього 17 травня 2016 року в Пирятинському районному центрі зайнятості проведена зустріч демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО з представниками виконавчої влади Пирятинського району.

На зустріч було запрошено 5 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, представників державних служб, які давали роз’яснення учасникам АТО з питань виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та садівництва, надання земельних ділянок під забудову, умови взяття на облік для отримання житла, процедури отримання пільгових ліків, надання допомоги на лікування.

Зустріч відбулася у формі діалогу, кожен із присутніх міг поставити індивідуальне запитання, отримати консультацію.

Звичайно, в непростих умовах нашого сьогодення у захисників нашої Вітчизни виникає багато питань та проблем, але завдяки співпраці влади, соціальних служб, в тому числі Державної служби зайнятості та ініціативних груп воїнів - учасників АТО - розв’язати ці питання стає простіше.