15.06.2016 | 13:57

Повернення додому демобілізованих – це завжди радість рідних та близьких. На Новосанжарщину продовжують повертатися демобілізовані військовослужбовці, учасники АТО.

Для тих, хто не може самостійно знайти роботу, Новосанжарський районний центр зайнятості радо відкриває двері та надає свої послуги із працевлаштування, навчання та тимчасової зайнятості.

09 червня 2016 року в приміщенні Новосанжарського районного центру зайнятості відбулася зустріч за принципом «Центр під одним дахом».

На зустріч було запрошено голову райдержадміністрації Сергія Бульбаху, голову районної ради Геннадія Супруна, директора районного Центру соціальних служб сім’ї, дітей та молоді Ігора Романця, начальника відділу Держземагенства у Новосанжарському районі Ігора Повідерного, заступника начальника Управління соціального захисту населення Новосанжарської РДА Миколи Плахотника, голову Громадської організації «Новосанжарська спілка учасників АТО» Владислава Федорченко, заступника військового комісара по роботі з особовим складом Михайла Кизима, редактора районної газети «Світлиця» Петра Жаботинського та 20 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО.

Головні питання, які були розглянуті під час зустрічі - це надання послуг Державною службою зайнятості щодо можливості започаткування власної справи, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації; напрямки діяльності управління соціального захисту населення щодо соціального захисту учасників бойових дій в АТО; правові підстави забезпечення житлом та земельними ділянками учасників АТО; санаторно-курортне лікування; дотримання трудових гарантій; умов проходження служби за контрактом тощо.

У Новосанжарському районному центрі зайнятості й надалі планується проведення спільних заходів, адже ми бачимо реальну значимість для хлопців, які не завжди можуть розібратися у законодавчих актах або звернутися до відповідної службу.

Як результат, двоє безробітних демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО отримали індивідуальну консультацію щодо написання заяв на отримання пільг, двоє зацікавилися пунктами надання психологічної реабілітації.