13.07.2016 | 12:11

23 червня 2016 року в приміщенні Миргородського міськрайнного центру зайнятості відбулася чергова зустріч за принципом «Центр під одним дахом» з 13 демобілізованими військовослужбовцями, учасниками АТО, які перебувають на обліку в центрі зайнятості.

На зустріч було запрошено заступника голови Миргородської РДА О.Гуржій, фахівця із соціальної роботи Центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Миргородської міської ради Л. Булатову, завідувача сектору обслуговування інвалідів, ветеранів війни і праці та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської аварії УПСЗН Миргородської міськради О.Нечипоренко, головного спеціаліста районного Центру соціальних служб для сім'ї дітей та молоді С. Магльована, головного спеціаліста з питань оплати праці управління соціального захисту населення Миргородської РДА С.Огир, лікаря-терапевта КЗ «Миргородський центр первинної медико-санітарної допомоги» В. Піскуна, спеціаліста земельного відділу Миргородської міської ради Р.Лисенкота, представника Миргородського об’єднаного районного комісаріату І.Голощепова. 

Під час зустрічі обговорювались питання виділення земельних ділянок демобілізованим військовослужбовцям, учасникам АТО, оформлення пільг на оплату житлово-комунальних послуг, надання допомоги учасникам АТО в організації безкоштовної медичної допомоги їхнім родинам та при оформленні дітей у дошкільні навчальні заклади, порядок укладання контрактів для проходження служби в ЗСУ. 

Наприкінці зустрічі було визначено перелік питань, які потребують додаткового вирішення, та план наступної зустрічі.