02.06.2016 | 12:04

24 травня 2016 року у Кременчуцькому міськрайонному центрі зайнятості проведено зустріч за принципом «Центр під одним дахом».

На зустріч було запрошено 16 демобілізованих військовослужбовців.

Надання комплексних послуг, допомога демобілізованим військовослужбовцям, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції у вирішенні проблемних питань їх соціального захисту, з якими їм доводиться стикатися - це мета зустрічі за  принципом «Центр під одним дахом».

Для того, щоб учасникам АТО не довелося ходити від однієї організації до іншої, щоб отримати ту чи іншу інформацію, а все можна було б дізнатися одночасно - фахівці Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості запрошують до спілкування соціальних партнерів, фахових спеціалістів різних напрямів діяльності м. Кременчука та Кременчуцького району:  Департаменту соціального захисту населення Кременчуцької міської ради м. Кременчука Полтавської області, Кременчуцької районної державної адміністрації, Кременчуцького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Управління охорони здоров’я виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Полтавської області, Кременчуцького об’єднаного міського військового комісаріату та Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги.

Кожен фахівець повідомив присутнім про послуги, що надає його служба і відповідав на запитання присутніх військовослужбовців, демобілізованих із зони АТО.

Наприкінці зустрічі ми щиро подякували всім учасникам заходу за активну участь, бо тільки спільними зусиллями ми маємо можливість якомога швидше допомогти адаптуватись до нормального життя людям, які повернулись із зони проведення антитерористичної операції.