17.06.2016 | 10:02

30 травня 2016 року в рамках проведення зустрічі за принципом «Центр під одним дахом» було запрошено трьох демобілізованих військовослужбовців, учасників антитерористичної організації, представників управління праці та соціального захисту населення Козельщинської райдержадміністрації та Козельщинського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Розпочала зустріч директор Козельщинського районного центру зайнятості Білан С.В., який надала інформацію бійцям про умови реєстрації в центрі зайнятості, отриманні допомоги по безробіттю та можливості першочергового працевлаштування.

Начальник відділу Держкомзему Дробаха Т.М. поінформував присутніх про Порядок  виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Директор Козельщинського районного Центру соціальних служб для  сім’ї, дітей та молоді Колесніченко Ю.Ю. відповіла на запитання присутніх, щодо отримання допомог та пільг, передбачених демобілізованим військовослужбовцям, учасникам АТО та запропонувала пройти курс реабілітаційного лікування у санаторно-курортних закладах м.Миргород.