22.08.2016 | 12:27

Нещодавно Гребінківським районним центром зайнятості проведено зустріч за  принципом «Центр під одним дахом».

На зустріч було запрошено 8 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО. Питання, які розглядалися під час зустрічі: прискорення працевлаштування, виділення земельної ділянки, надання психологічної підтримки, отримання пільг.

Зі станом місцевого ринку праці, перспективами працевлаштування та професіями, які користуються сталим попитом у роботодавців, ознайомила присутніх Наталія Широкова, директор Гребінківського районного центру зайнятості.

Начальник відділу Держгеокадастру в Гребінківському районі, Сергій Гонтаренко надав інформацію щодо процедури виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, для садівництва чи будівництва.

Головний спеціаліст Гребінківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія Омельяненко розповіла військовослужбовцям про безоплатне забезпечення санаторно-курортним лікуванням або одержання компенсації вартості самостійного санаторно-курортного лікування.

Наталія Гужик, представниця управління праці та соціального захисту населення Гребінківської районної державної адміністрації, ознайомила з видами допомог та пільг учасникам бойових дій, які приймали участь в АТО.

Заступник військового комісара Сергій Кульомін та психолог Гребінківського райвійськкомісаріату Сніжана Соколенко розповіли про службу за контрактом в Збройних силах України і можливість отримання психологічних консультацій.

Зустріч пройшла у тісній дружній атмосфері. Завдяки обговоренню та дискусій всі присутні отримали вичерпні відповіді на поставлені питання. Проведення подібних заходів дозволяє, об’єднавши зусилля служби зайнятості та соціальних партнерів, знайти шляхи для вирішення соціальних проблем демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО та швидше адаптуватися у мирному суспільстві.