02.08.2016 | 15:53

19 липня 2016 року в приміщенні Диканського районного центру зайнятості відбулася чергова інформаційно - консультаційна зустріч за принципом “Центр під одним дахом. На зустріч було запрошено 10 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО.

Такі зустрічі в центрі зайнятості проводяться для надання допомоги у вирішенні питань життєдіяльності демобілізованим військовослужбовцям.  Тому крім, учасників АТО, запросили представників управління праці та соціального захисту населення Диканської райдержадміністрації, районного військового комісаріату.

Заступник директора Диканського районного центру зайнятості Наталія Мазуренко повідомила про основні засади роботи служби зайнятості з демобілізованими військовослужбовцями, учасниками АТО, зокрема ті, що стосуються їхнього працевлаштування, залучення до участі в громадських та інших роботах тимчасового характеру, можливості професійного навчання, допомоги для започаткування власної справи одноразово.

Про включення до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги, про пільги на житлово — комунальні послуги, надання путівок на санаторно — курортне лікування, реабілітацію учасникам бойових дій, оформлення субсидій, отримання одноразових матеріальних допомог за рахунок коштів місцевих бюджетів, обласного бюджету та безоплатного проїзду усіма видами міського пасажирського транспорту, автомобільного транспорту загального користування в сільській місцевості та автобусами приміських маршрутів розповіла головний спеціаліст відділу надання пільг управління праці та соціального захисту населення Диканської райдержадміністрації Лідія Сорокіна.

Лариса Ярмоленко, головний спеціаліст відділу забезпечення Диканського районного військового комісаріату, разом із військовослужбовцями обговорили питання отримання посвідчення учасника бойових дій та використання талонів на безкоштовний проїзд.

Зустріч у центрі зайнятості за принципом «Центр під одним дахом» проходила у невимушеній атмосфері, учасники обмінялися думками, поділилися враженнями, та отримали чимало корисної і змістовної інформації, що допоможе їм якомога швидше вирішити проблемні питання.