15.06.2016 | 13:35

Фахівцями Чутівського районного центру зайнятості 14 червня 2016 року спільно з соціальними партнерами проведено зустріч за принципом  «Центр під одним дахом».

На зустріч було запрошено 6 демобілізованих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, які в даний час мають статус безробітного.

Зустріч розпочалась знайомством учасників. До присутніх звернулася заступник голови Чутівської районної державної адміністрації Данільченко Т.О., яка привітала усіх присутніх, подякувала демобілізованим учасникам АТО та військовослужбовцям за вірність Батьківщині, самовіддане виконання обов’язків військової служби та патріотизм.

Надалі слово мали соціальні партнери - представники соціальних служб та організацій району: управління праці та соціального захисту населення Чутівської РДА, Чутівського районного Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Чутівського районного військового комісаріату, відділу Держгеокадастру у Чутівському районі Полтавської області, громадської ради при Чутівській РДА, громадської організації «Громада Чутівщини».

На запитання відповідали профільні фахівці служб, які займаються соціальним захистом учасників АТО та військовослужбовців.

У своїх виступах фахівцями зроблено акцент на тому, що на часі учасники АТО та військовослужбовці, демобілізовані навесні 2016 року, проходять період психологічної та соціальної адаптації, тому важливою для них є підтримка соціальних служб району.

Учасники зустрічі отримали інформацію про забезпечення демобілізованих  військовослужбовців, учасників АТО та військовослужбовців путівками на оздоровлення, санаторно-курортне лікування, психологічну реабілітацію, надання пільг та порядок отримання субсидій на житлово-комунальні послуги, виділення земельних ділянок різного призначення, проїзд транспортом загального користування та ін.

У присутніх виникали питання щодо можливості використання права безкоштовної приватизації земельної ділянки, оплати за піднайом житла при проходженні служби в Збройних Силах України за контрактом.

Наприкінці зустрічі присутнім демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО та військовослужбовців профільні фахівці соціальних служб запрошували звертатися у відповідні установи та організації, які займаються соціальним захистом та підтримкою демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО.