03.06.2016 | 12:30

25 травня 2016 року фахівцями Чутівського районного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами проведено зустріч за принципом «Центр під одним дахом».

На зустріч було запрошено 9 демобілізованих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, які в даний час мають статус безробітного.

Зустріч розпочалася із знайомства учасників. До присутніх звернулася начальник відділу взаємодії з роботодавцями Чутівського РЦЗ Клименко В.І., з подякою учасникам антитерористичної операції за їх самовідданість, мужність, за можливість жити під мирним небом.  Також Віта Іванівна повідомила про актуальні на ринку праці  Чутівського району вакансії та можливість участі в оплачуваних громадських та тимчасових роботах.

Зустріч продовжилася виступами соціальних партнерів - представників Управління соціального захисту населення Чутівської РДА, Чутівського районного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді, Чутівського районного військового комісаріату, відділу Держгеокадастру у Чутівському районі, які поінформували присутніх про можливість оздоровлення військовослужбовців та членів їх сімей в санаторіях області, пільгове забезпечення, порядок надання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства.

Кожен виступаючий звертав увагу, що не варто замовчувати проблеми, які виникають при поверненні додому. В будь-якому випадку потрібно звертатися до відповідних установ чи організацій, які займаються соціальним захистом учасників АТО.

Надалі зустріч продовжувалась за принципом круглого столу. На питання, які піднімали учасники АТО щодо отримання посвідчення учасника бойових дій, виділення земельних ділянок, забезпечення санаторно-курортним лікуванням та оздоровленням, зміни в законодавстві щодо надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг та субсидій, проїзд та інші, відповідали запрошені спеціалісти установ.