06.01.2016 | 11:12

В рамках заходів для демобілізованих військовослужбовців у «Центрі під одним дахом» 30 грудня 2015 року Оржицький районний центр зайнятості організував і провів зустріч  з вищезазначеною категорією громадян.

У заході взяли участь 22 учасника АТО, які перебувають на обліку у районному центрі зайнятості.

Одночасно до зустрічі було запрошено директора Оржицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмилу Проценко, начальника Оржицького районного Управління праці та соціального захисту населення Ірину Яременко та голову Громадської організації учасників АТО Сергія Слинько.

Захід розпочала провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Оржицького районного центру зайнятості Олена Біла.

Олена Олексіївна поінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування, актуальні вакансії в Оржицькому районі та професійне навчання на замовлення роботодавця.

Начальник Оржицького районного Управління праці та соціального захисту населення Ірина Яременко поінформувала демобілізованих військовослужбовців про Порядок взяття на облік до Єдиного Державного реєстру учасників АТО, які мають право на пільги та лікування у санаторно-курортних закладах Полтавської області.

Директор Оржицького районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Людмила Проценко ознайомила учасників АТО з можливістю отримання психологічної допомоги та соціальної адаптації учасників бойових дій у мирний час.

У своєму виступі, голова громадської організації учасників АТО Сергій Слинько, в свою чергу, поінформував присутніх з послугами, які надає Громадська організація та ознайомив з реальними прикладами вирішення проблемних питань учасників АТО.

Наприкінці зустрічі демобілізовані військовослужбовці отримали «Дорожню карту. Як знайти роботу демобілізованим військовослужбовцям, які проходили військову службу в районах проведення АТО».

За результатами проведеного заходу, учасниками вирішено: активізувати співпрацю фахівців Оржицького центру зайнятості з соціальними партнерами для вирішення актуальних питань демобілізованих військовослужбовців, не рідше одного разу на місяць проводити спільні зустрічі для розгляду та вирішення проблемних питань учасників АТО, а також проводити систематичну роботу по адаптації учасників бойових дій до місцевого ринку праці.