31.08.2016 | 15:56

26 серпня 2016 року в Оржицькому районному центрі зайнятості відбулася зустріч з демобілізованими військовослужбовцями, учасниками АТО за принципом «Центр під одним дахом».

У зустрічі взяли участь директор Оржицького районного центру зайнятості Валерій Кирпань, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Оржицького районного центру зайнятості Валентина Левенко, в.о. начальника Оржицького земельного відділу Сергій Павченко, заступник військового комісара Оржицького районного військового комісаріату Валерій Пицяк та 18 демобілізованих військовослужбовців, учасників АТО, які звернулися за допомогою у працевлаштуванні до центру зайнятості.

В ході зустрічі розглянуто питання про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування, інформування щодо умов праці, вимог до претендентів на вакантні місця, професії, які користуються сталим попитом у роботодавців, ознайомлення щодо можливостей навчання на виробництві, кар’єрного зростання, соціальних гарантій.

В.о. начальника Оржицького земельного відділу Сергій Павченко надав інформацію щодо вирішення земельного питання військовослужбовцями. Представник військового комісаріату Валерій Пицяк розповів про порядок забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників бойових дій та соціальної адаптації учасників АТО в мирний час.

За результатами проведеного заходу, учасниками вирішено:

- активізувати співпрацю Оржицького районного центру зайнятості з соціальними партнерами для вирішення актуальних питань демобілізованих військовослужбовців;

- регулярно, не рідше одного разу на місяць, проводити зустрічі для розгляду проблемних питань учасників АТО та їх вирішення;

- проводити постійну роботу по адаптації учасників АТО до ринку праці, працевлаштуванню, створенню постійних та тимчасових робочих місць, можливостей професійного навчання, стажування, наданню земельних ділянок, психологічної підтримки, соціальних пільг.