05.08.2016 | 08:45

27 липня 2016 року Семенівським районним центром зайнятості проведено зустріч з демобілізованими військовослужбовцями, учасниками АТО за принципом «Центр під одним дахом».

На зустріч були запрошено 4 демобілізовані військовослужбовці, а також заступник начальника відділу Держземагенства у Семенівському районі Кулініч Л.А. та директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Семенівської РДА Омельченко Ж.В.

Директор Семенівського районного центру зайнятості Губарь Лариса Леонідівна ознайомила присутніх зі станом місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування, можливостями професійного навчання, участі у громадських та інших роботах тимчасового характеру, започаткування власної справи шляхом отримання одноразової допомоги по безробіттю.

Директор Центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді поінформувала присутніх про Порядок отримання путівок на санаторно-курортне лікування учасників бойових дій.

Заступник начальника відділу Держземагенства Кулініч Леонід Анатолійович ознайомив присутніх з Порядком отримання земельних ділянок із земель запасу державної (комунальної) власності для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), ведення садівництва, особистого селянського господарства та індивідуального дачного будівництва.

Наприкінці зустрічі присутніми вирішено і надалі проводити такі зустрічі для розгляду та вирішення актуальних проблем учасників АТО.