14.07.2016 | 09:57

24 червня 2016року у Карлівському районному центрі зайнятості відбулася зустріч за принципом «Центр під одним дахом». До участі у заході запрошені соціальні партнери служби зайнятості – представники управління праці та соціального захисту населення, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділу Держгеокадастру у Карлівському районі, координатор центру надання допомоги учасника АТО. Для більш широкого висвітлення проблемних питань учасників АТО на зустріч був запрошений головний редактор місцевої газети «Життя і слово».

Під час зустрічі обговорювалися наступні питання:

1.                   Інформування про стан місцевого ринку праці та про послуги, які надаються центром зайнятості;

2.                   Інформування про порядок виділення земельних ділянок військовослужбовцям та учасникам АТО;

3.                   Інформування про соціальне супроводження демобілізованих військовослужбовців та членів їх сімей. Порядок організації відпочинку демобілізованих військовослужбовців, які проходили службу в районах проведення антитерористичної операції та членів їх сімей;

4.                   Інформування про військову службу за контрактом у Збройних Силах України;

5.                   Інформування військовослужбовців про безоплатну медичну допомогу, санаторно - курортне лікування;

Зустріч була організована з метою налагодження співпраці всіх сторін соціального діалогу в напрямку надання всебічної допомоги у пошуку роботи та підвищенні конкурентоспроможності на ринку праці, посилення взаємодії влади і громадськості у вирішенні проблем учасників АТО.

По завершенню зустрічі учасники залишалися, щоб отримати індивідуальні консультації з різних питань.