28.07.2016 | 09:58

27 липня 2016 року в приміщенні Машівського РЦЗ відбулася зустріч у «Центрі під одним дахом» з демобілізованими військовослужбовцями, учасниками АТО. Участь у заході взяли: завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру Скляр Ірина Олексіївна, керівник центру допомоги учасникам АТО Дядченко Ю.О., директор центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді та спорту Бочарнікова Ю.М., а також демобілізовані військовослужбовці та учасники АТО.

Організовуючи зустріч у форматі «Під одним дахом», Машівський районний центр зайнятості продовжує соціальний діалог між учасниками АТО та соціальними партнерами для вирішення актуальних питань соціального захисту демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції. Не може не радувати той факт, що питання отримання земельної ділянки, посвідчення учасника бойових дій вирішується набагато краще. Приємно коли в ході зустрічі обговорюються питання отримання путівок на санаторно-курортне лікування та отримання кредиту на житло від Обласного фонду підтримки індивідуального житлового  будівництва  на  селі.

Під час зустрічі директор Машівського РЦЗ Галавур Зоя Олександрівна проінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування.

Машівський районний центр зайнятості й надалі буде підтримувати даний формат зустрічей, адже робота існує для тих, хто її шукає та прикладає максимум зусиль.