20.09.2016 | 15:09

Рятівник – це людина, яка несе відповідальність за вирішення питання щодо надійного захисту національного багатства. Невипадково свято відзначається - 17 вересня - за православним календарем це День ікони «Неопалимої Купини», захисниці від стихій та всіляких негараздів і бід.

14 вересня 2016 року фахівцями Миргородського міськрайонного центру зайнятості проведено профінформаційний груповий захід ««Зустріч із ПРОФЕСІЄЮ» в рамках відзначення «ДНЯ РЯТІВНИКА».

До участі у заході були залучені учні гімназії ім.Т.Г.Шевченка та фахівці Миргородського районного відділу управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій в Полтавській області

Запрошені фахівці ДСНС цікаво розповіли учням про професію рятівника, а також основні правила поведінки з вогнем і під час пожежі. Привели приклади життєвих ситуацій. Фахівці ДСНС принесли на захід захисні пристрої для рятівника, яким користуються під час гасіння пожежі. На що діти з цікавістю зреагували і мали змогу приміряти, розглянути. Діти задавали змістовні питання, а в очах юнаків ми побачили захоплення та особливий інтерес до цієї професії.  

Представники ДСНС також продемонстрував захисні та спеціальні засоби, яким користуються пожежні під час гасіння пожежі та розповів про їх призначення. 

Насамкінець учні переглянули фільм про професію - Рятівник.

Учні дружньо привітали представників ДСНС з професійним святом та побажали їм тільки навчальних сигналів тривоги.