28.07.2016 | 13:19

Продовженням профорієнтаційної роботи фахівців Котелевського районного центру зайнятості стала виїзна акція до дитячих оздоровчих таборів «Ковапківець» с.Шевченки та «Орлятко» с.Матвіївка 22 липня 2016 року.

Для організації змістовного дозвілля підлітків Тетяна Погібко, провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг, розповіла про важливість та значення трудової діяльності, про вибір майбутньої професії та вплив її на все подальше життя людини.

Після знайомства і розповіді про професії, діти в ігровій формі проявили свої здібності в конкурсі пантоміми і цікаво зобразили професії водія, художника, перукаря, оригінальною була «презентація» пекаря. Наймолодші приймали активну участь в конкурсі загадок про професії. Потім діти мали можливість перевірити свої знання комп’ютера та проявити себе в ролі «хакерів» під час вікторини «Чи вийде з тебе справжній «хакер»?»

Директор Котелевського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Сергій Салівон провів з дітьми бесіду «Правила вибору професії» та про шкідливі звички.

Загалом в заході взяло участь 170 відпочиваючої молоді віком від 9-15 років. Всі дітки були задоволені зустріччю і висловили побажання щоб вони відбувались і надалі.