25.11.2021 | 11:29

25 листопада у світі відзначають Міжнародний день боротьби за ліквідацію насилля над жінками і День гендерної рівності. В Решетилівській філії Полтавського обласного центру зайнятості профконсультант Джос Юлія провела чергове засідання Клубу «Зміни себе, стань успішним в цьому житті» присвячене цій тематиці. 

Тезу «Права жінок - є права людини, а права людини - права жінок», повторюють багато, але коли мова заходить про повсякденні та побутові проблеми, про це забувають.  Становище жінки на ринку праці хитке і незахищене.

Згідно з українським законодавством, роботодавець зобов’язаний:

• створювати умови праці, які дозволяли б жінкам і чоловікам здійснювати трудову діяльність на рівній основі;

• здійснювати рівну оплату праці жінок і чоловіків при однаковій кваліфікації та однакових умовах праці та ін.

Однією з причин дискримінації є  розподіл обов’язків на суто чоловічі та жіночі.

На засідання  запросили  бібліотекаря  Олену Рагуліну, яка підготувала цікаву розповідь про успішних  жінок. Сьогодні жінка може стати директором, міністром, керівником приватної фірми, великого підприємства.  А історії панянок, котрі досягли успіху, розпочинаючи з нічого, іноді не маючи потрібних знань і підтримки, надихають.

Наприкінці вебінару учасники ознайомилися з порадами, які допоможуть зайнятися саморозвитком і добитися успіху у всіх сферах життя. А перший крок до успіху - позитивне ставлення до себе та власного життя, мотивація на заняття справою, яка подобається.