24.01.2020 | 10:59

Розширюючи горизонти: на базі ПрАТ «Кременчуцька виробничо-торговельна фірма «Кремтекс» закінчила навчання група швачок.

Оскільки кваліфіковані швачки користуються попитом на ринку праці, Полтавський ЦПТО ДСЗ намагається розширювати свої можливості навчати слухачів, співпрацюючи з різними підприємствами, організаціями, товариствами міста та області.

У листопаді 2019 року наш центр розпочав тісну співпрацю з Приватним акціонерним товариством «Кременчуцька виробничо-торговельна фірма «Кремтекс». Це дозволило групі майбутніх швачок, які направлені Козельщинською районною філією, навчатися саме на базі «Кремтекс». Протягом 2,5 місяців майстри підприємства навчали дівчат при мудрощам швацької справи.  

По завершенню навчання, 21 січня 2020 року, слухачі отримали свідоцтва державного зразка і вже наступного дня були працевлаштовані в ПрАТ КВТФ «Кремтекс».

Щиро дякуємо за розуміння, співпрацю Голові правління, Генеральному директору Дмитру Миколайовичу Миснику, технічному директору Надії Олександрівні Шолудько та майстру Таїсі Вікторівні Кухаренко. Сподіваємося на подальшу тісну та плідну діяльність заради якісного навчання та працевлаштування слухачів.

Випускників щиро вітаємо, бажаємо впевненості у власних силах, професійних успіхів, цілеспрямованості та здійснення всіх задумів.