оп
11.01.2019 | 09:05

У Решетилівській філії  Полтавського обласного центру зайнятості відбулося чергове засідання Клубу для безробітних «Зміни себе, стань успішним в цьому житті», на якому підбили підсумки про проведену роботу. Також  до Клубу долучилися соціальні партнери з Решетилівського бюро правової допомоги, головний спеціаліст відділу Ірина Федорова.

Засідання розпочала керівник Клубу Юлія Джос, яка ознайомила присутніх з головною ідеєю створення та тематикою цього нового профконсультаційного заходу. Метою проведення таких зустрічей є допомога людям, які звернулись до центру зайнятості, скоординувати їх до самореалізації та безперервного професійного вдосконалення, де вони отримали корисні знання, гарні поради та познайомилися з успішними людьми, щодо реалізації свого права на гідну працю. Під час засідання дискусійно знаходили варіанти вирішення складних життєвих ситуацій та виявляли внутрішні та зовнішні ресурси. Це перш за все спілкування із близькими по духу людьми. Учасники засідання переглядаючи фотоматеріал згадали цікаві моменти кожного з засідань, поділились враженнями.

 Далі продовжила Ірина Федорова, яка розповіла про дискримінацію, її ознаки, та форми боротьби з нею. Під час жвавої дискусії  обговорили цю цікаву тему. Кожен із учасників мав можливість поставити запитання, отримати повну та змістовну відповідь.

Кожна людина сама обирає для себе шлях до самореалізації, потрібно лише активізувати її внутрішній потенціал та допомогти у визначенні пріоритетів у житті. Засідання Клубу пройшло в дружній атмосфері, всі учасники були активними та відвертими.