18.04.2023 | 13:56

День кар’єри ЄС в м. Полтава, «20» квітня 2023 року

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує студентську молодь, представників громадських організацій, бізнесу, державних службовців та активних молодих громадян взяти участь в онлайн-заході «День кар’єри ЄС», що відбудеться в м. Полтава «20» квітня 2023 року.

Співорганізаторами події є Полтавський університет економіки і торгівлі, Полтавський обласний центр зайнятості.

10.00-11.30

 Відкриття «Дня кар’єри ЄС».

Панельна дискусія: «Професійний розвиток та європейська інтеграція»

Формат проведення - онлайн

Модераторка: Туль Світлана Іванівна, директорка Навчально-наукового інституту проектів та підвищення кваліфікації, Полтавський університет економіки і торгівлі.

 

Спікери:

 1. Нестуля Олексій, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі
 2. Нестуля Світлана, депутатка Полтавської міської ради
 3. Каплоух Жанна, директорка Департаменту освіти Полтавської міської ради
 4. Гончаренко Альона - керівниця Центру підтримки підприємців Дія. Бізнес. Полтава
 5. Клименко Віта, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції»
 6. Клавдієва Катерина, директорка Полтавського обласного центру зайнятості
 7. Бойко Євген, директор з розвитку Компанія «TA-DA»
 8. Талашкевич Вікторія - експертка Team Europe Ukraine, координаторка "Прес-клубу реформ", м.Кропивницький, журналістка, тренерка, підприємиця
 9. Романюха Дар`я,  студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, дворазова учасниця програми міжнародної кредитної мобільності Еразмус+
 10. Тітенко Юлія, студентка Полтавського університету економіки і торгівлі, учасниця проєкту EU Study Days/Єврошколи, учасниця програми міжнародної кредитної мобільності Еразмус+
 11. Бугаєвський Михайло, студент Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка», випускник EU Study Days/Єврошколи

Посилання на реєстрацію:  https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7.

Посилання на пряму трансляцію: https://www.youtube.com/watch?v=WrejvvoLB_I

12.00-13.30

Ярмарок вакансій

Місце проведення: Полтавський університет економіки і торгівлі, м. Полтава, вул. Коваля, 3,

хол 2 поверх

Формат проведення – офлайн

 

 Тренінги soft skills

Формат проведення - офлайн

 

 • 14.00-16.00, Тренінг № 1 «Лідерство. Навички успішної особистості», ауд. 232.

Тренерка: Світлана Нестуля, професор кафедри педагогіки та суспільних наук, д.пед.н.,  директорка Навчально-наукового інституту лідерства, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7

 • 14.00-16.00 Тренінг № 2 «Крок до бізнесу», ауд. 223б.

Тренерка: Олена Михайленко, доцент кафедри підприємництва, торгівлі та біржової діяльності, к.е.н., Полтавський університет економіки і торгівлі.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7

 • 14.00-16.00, Тренінг № 3 «Як підготувати резюме за європейським стандартом?», ауд. 139.

Тренерка: Віта Клименко, директорка Агенції регіонального розвитку Полтавської області «Офіс євроінтеграції», к.е.н.; Світлана Туль, директорка Навчально-наукового інституту проектів та підвищення кваліфікації, к.е.н., Полтавський університет економіки і торгівлі.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7

 • 14.00-16.00, Тренінг № 4 «Мобільна робототехніка як засіб формування цифрових компетенцій», ауд. 218.

Тренер: Юрій Матвієнко, проректор з науково-педагогічної роботи, доцент кафедри педагогіки та суспільних наук, к.пед.н, Полтавський університет економіки і торгівлі.

Посилання на реєстрацію: https://forms.gle/DL11u6nuSaT48Vje7

________________________________________________________________________________________

День Кар’єри ЄС реалізується в рамках проекту «Інформаційна підтримка Мереж ЄС в Україні». Захід відбувається щорічно у більше ніж 15 містах України протягом останніх п’яти років. День Кар’єри ЄС - це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

Під час заходу гості дізнаються: про поширення принципів та підходів Європейського Союзу у сферах молодіжної зайнятості, навчання протягом життя, а також пріоритетів соціального та економічного розвитку ЄС; про кращі практики взаємодії вищих навчальних закладів із роботодавцями для прогнозування потреб у знань і навичках; обговорять сучасні тенденції на ринку праці та ті знання і навички, яких очікують роботодавці від майбутніх працівників; тренінги допоможуть учасникам розвинути soft skills, наприклад, навички комунікації, співробітництва, самопрезентації та пошуку роботи, емоційного інтелекту тощо.

День кар’єри є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується громадськими організаціями «Фундація «Відкрите суспільство» та ГО «Молодіжна Альтернатива». Додаткова інформація: http://euroquiz.org.ua.

За подальшою інформацією прохання звертатися до організаторів у м. Полтава, Манжура Олександр Васильович, 050 346 44 89, manzhura11@ukr.net.

Представництво Європейського Союзу в Україні

Адреса: вул. Володимирська, 101, 01033 Київ, Україна

тел:  +38 044 39 08 010, факс: +38 044 39 08 015

e-mail delegation-ukraine@eeas.europa.eu

https://www.facebook.com/EUDelegationUkraine

https://eeas.europa.eu/delegations/ukraine_uk

https://twitter.com/EUDelegationUA

https://www.youtube.com/channel/UCupf5CJm7OjcTqB3yFhhzwQ

Європейський Союз складається з 28 держав-членів та їхніх народів. Це унікальне політичне та економічне партнерство, засноване на цінностях поваги до людської гідності, свободи, рівності, верховенства права і прав людини. Понад п’ятдесят років знадобилось для створення зони миру, демократії, стабільності і процвітання на нашому континенті. Водночас нам вдалось зберегти культурне розмаїття, толерантність і свободу особистості. ЄС налаштований поділитись своїми цінностями та досягненнями з країнами-сусідами ЄС, їхніми народами, та з народами з-поза їхніх меж.