31.08.2016 | 16:01

У час, коли Україна страждає від нападів агресора, особливо актуальним постає питання військової служби. Багато нарікань громадськості було висловлено щодо мобілізації, тому держава в формуванні потужної і дієвої армії основний акцент зробила на створення контрактної армії.

17 серпня 2016 року працівники Хорольського райвійськкомату спільно з Хорольським районним центром зайнятості провели захід щодо інформування безробітних громадян про можливість проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України.

Заступник військового комісара – начальник відділення комплектування Хорольського РВК, капітан Крутько А.І. та старший офіцер відділення офіцерів запасу і кадрів, молодший лейтенант Пізніченко А.О. розповіли учасникам заходу про те, що служба за контрактом у сучасній армії – це престижно і гарантоване працевлаштування.

На часі українське військо зміцніло та стало професійним, тому військовослужбовцям пропонуються значно кращі умови, ніж навіть рік тому. Серед основних нововведень – підвищення заробітної плати військовослужбовцям та збільшення соціальних гарантій. Тому, професія військового сьогодні – одна з найбільш високооплачуваних на ринку праці.

Анатолій Крутько розповів учасникам зустрічі, що цивільні громадяни можуть укладати контракт зі Збройними Силами України на 6 місяців та від 3 до 5 років. А також без відриву від служби контрактник може навчатись у вищому навчальному закладі, отримувати безкоштовне лікування, відпочивати у санаторіях Міністерства оборони із членами родини, користуватися пільгами при сплаті за газ і світло.

Для тих, хто перебуває на контрактній службі – призупиняються виплати по кредитах. Кожен, хто виявляє бажання підписати контракт на військову службу може звернутися до Хорольського райвійськкомату, де допоможуть підібрати посаду та військову частину.

Служба за контрактом відкриває нові можливості для будь-кого, хто має бажання служити військовим, адже це така ж сама робота, як і будь яка інша.