14.06.2018 | 12:21

12 червня 2018 року спільно з провідним інспектором Семенівського районного сектору з питань пробації Ніною Липій та головним спеціалістом Семенівського бюро правової допомоги Світланою Сінельник проведено інформаційний захід для осіб, звільнених від відбування покарання з іспитовим строком.

Мета заходу - запобігання вчиненню особами повторних кримінальних правопорушень шляхом їх подальшого працевлаштування та орієнтації на здобуття додаткових освітніх послуг, спеціальної освіти та додаткової професії.

Особи, які звільняються з місць позбавлення волі, належать до категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню Під час семінару наголошено, що кожному, хто звернеться до районної філії, сприятимуть у пошуку роботи – тимчасової чи постійної, допоможуть  пройти професійну підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації, на період працевлаштування нададуть статус безробітного та призначать допомогу по безробіттю. Слухачі семінару обговорили вимоги до майбутньої роботи та їх відповідність сьогоденним реаліям.

Бажаючі отримали індивідуальні консультації.