30.08.2016 | 09:33

25 серпня 2016 року в приміщенні Миргородського міськрайнного центру зайнятості відбулася чергова зустріч за принципом «Центр під одиним дахом» з демобілізованими військовослужбовцями, учасниками АТО.

До участі в заході були запрошені демобілізовані військовослужбовці - учасники АТО, які перебувають на обліку в Миргородському МРЦЗ,  всього 12 осіб, а також фахівець із соціальної роботи центру соціальних служб для сімʼї, дітей та молоді Миргородської міської ради Л. Булатова, головний спеціаліст з питань обслуговування інвалідів, ветеранів війни управління праці та соціального захисту населення Миргородської РДА Т.Олійник, державний соціальний інспектор УПСЗН Миргородської міськради О.Полтавський, начальник відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг УПСЗН Миргородської міськради Л.Павленко, спеціаліст земельного відділу Миргородської міської ради Р.Лисенко та представник Миргородського об’єднаного районного комісаріату В.Панченко.

Під час зустрічі обговорювалися питання виділення земельних ділянок демобілізованим військовослужбовцям учасникам АТО, оформлення пільг на оплату житлово-комунальних послуг, надання допомоги учасникам АТО в організації безкоштовної медичної допомоги їм та їхнім родинам та при оформленні дітей до дошкільних навчальних закладів, виділення земельних ділянок різного цільового призначення та Порядок укладання контрактів для проходження служби в ЗСУ. 

Наприкінці зустрічі було обговорено ряд питань, які потребують додаткового  роз’яснення та розроблено план проведення наступної зустрічі.