27.12.2022 | 11:57

Визначено нових переможців програми «Власна справа».

В рамках дванадцятої хвилі реалізації цієї ініціативи 626 підприємців отримають мікрогранти на загальну суму 148,3 мільйона гривень.  Буде створено 1419 нових робочих місць. Про це повідомляє Міністерство економіки України

https://www.me.gov.ua/News/Detail?lang=uk-UA&id=b13cb051-a353-4f27-9c4c-...

«В рамках грантової програми мікрокредитування «Власна справа» підприємці можуть отримати мікрогранти на започаткування або розширення власного бізнесу на суму до 250 тисяч грн. Головною умовою допомоги від держави є створення нових робочих місць. Таким чином ми одночасно підтримуємо бізнес і боремось з безробіттям. Наразі в рамках вже 12-ї хвилі реалізації цієї програми українці отримають майже півтори тисячі  нових робочих місць», -  відзначила Перший віцепрем'єр-міністр - Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Серед переможців 12-ї хвилі програми мікрогрантів найбільше підприємців працюють у торгівлі та переробній промисловості. 

Внаслідок реалізації бізнес-планів отримувачів грантів буде створено 1419 робочих місць.

Проект єРобота включає грантові програми, спрямовані на стимулювання підприємницької діяльності. Зокрема, це програми мікрогрантів на відкриття чи розвиток власного бізнесу, грантів на створення й розвиток переробних підприємств, закладки саду та виноградарства, тепличного господарства.  

 Наразі прийом заявок на всі напрямки програми єРобота триває. Подача заявки здійснюється через Портал Дія.