14.11.2018 | 16:51

У Полтавському університеті економіки і торгівлі 14 листопада 2018 року відбувся потужний «Ярмарок вакансій». Потенційні роботодавці пропонували вакантні пропозиції роботи, а студенство мало змогу детально дізнатися про умови та характер роботи, вимоги до претендента та про ряду інших питань. Серед відвідувачів ярмарку – як майбутні випускники, так і представники молодших навчальних курсів вишу.

Саме випускники університету займають провідні позиції в науковому осмисленні та вирішенні сучасних ринкових перетворень, мають необхідні знання та вміння для розвитку господарської діяльності підприємств і бізнесу на основі сучасного вітчизняного та світового досвіду.

Учасниками заходу стали фахівці Полтавського обласного центру зайнятотсі та Полтавської міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості.

В рамках проведеного заходу відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між Полтавською обласною службою зайнятості та Полтавським університетом економіки і торгівлі. Угоду підписали директор обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва та ректор університету Олексій Нестуля.

На запрошення служби зайнятості в Ярмарку вакансій взяли участь ряд відомих провідних підприємств та організацій м. Полтава, зокрема такі як: Полтавська обласна організація товариства сприяння обороні України, ТОВ "Полтавахіммаш", ТОВ "Половки", ТОВ «Альянс Полтава», ТОВ « ВЕСО», ТОВ «Шервуд і КО», Об’єднане готельне господарство, Головне територіальне управління юстиції у Полтавській області та ряд інших.  

Студентській молоді ярмарок вакансій надав прекрасну можливість отримати максимум інформації з перших рук, ознайомитися з компаніями, в яких вони безпосередньо зможуть надалі отримати роботу, оцінити свої шанси та зрозуміти, яких власних зусиль їм необхідно докласти, щоб претендувати на ту чи іншу вакансію. Під час заходу роботодавці мали можливість презентувати свою компанію, розповісти про наявні вакансії, задовольнити потребу у висококваліфікованих кадрах з числа студентів університету.

Фахівцями міськрайонної філії та обласного центру зайнятості  забезпечувалась високопрофесійне інформування та консультування з різнобічних питань законодавства про зайнятість населення.

В форматі застосування рекрутингових форм роботи було організовано та відбувалось анкетування зацікавлених в пошуку роботи відвідувачів ярмарку, надання допомоги студентам у презентації особистих професійних якостей через складання власного резюме, також проводилось ознайомлення с актуальними вакансіями на ринку праці з постійним та тимчасовим характером роботи. Відвідувачі заходу мали змогу перевірити свої професійні компетенції за допомогою тестових методик та отримати фахові консультації профконсультантів регіональної служби зайнятості.