11.06.2018 | 15:27

Ось і закінчився ще один навчальний рік. Почалися довгоочікувані літні канікули. Учні випускних класів готуються до вступу у ВУЗи, а меншачки мерщій відправились до літніх оздоровчих таборів.

Як говорить народна мудрість: «Готуй сани влітку», так і вибір професії не варто відкладати на потім. Тому вже змалку потрібно націлювати дитину на обрання свого професійного шляху. Саме з такою метою 8 червня 2018 року Тетяна Максімова, начальник відділу активної підтримки безробітних Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості, разом з Іриною Калініченко, начальником Гадяцького бюро правової допомоги, здійснили виїзд до дитячого оздоровчого табору «Горизонт» в с. Вельбівка.

На заході діти ознайомилися з актуальними та перспективними професіями та галузями, про навчальні заклади області. Діти активно приймали участь в інтелектуальних іграх, в яких визначали фактори професійного успіху, жваво обговорювали типові помилки, які виникають при виборі професії.

По закінченню заходу Тетяна Максімова запросила всіх бажаючих завітати до Гадяцької міськрайонної філії, щоб пройти профорієнтаційне тестування та отримати індивідуальну консультацію фахівця служби занятості.