15.09.2021 | 11:34

Коли у людини є робота - вона відчуває себе захищеною, може заробляти на прожиття та професійно вдосконалюватись. 

Для допомоги у працевлаштуванні засуджених осіб триває постійна взаємодія служби зайнятості з центрами пробації. 

Тож нещодавно задля вирішення проблемних питань зайнятості та працевлаштування осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, завідувач сектору активної підтримки безробітних Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Тетяна Баранцова провела зустріч у Кременчуцькому районному секторі №3 філії ДУ «Центр пробації» у Полтавській області. Участь у заході взяла представник відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Олена Зайченко.

Клієнтів пробації ознайомили з послугами служби зайнятості, серед яких:

- сприяння працевлаштування незайнятого населення

- організація громадських організацією громадських робіт та робіт тимчасового характеру

- можливість професійного навчання за направленням служби зайнятості.

Також слухачам розповіли про сучасні електронні ресурси служби зайнятості, які дають можливість переглядати вакансії, складати успішні резюме, дізнаватися корисну інформацію і набувати корисних навичок – сайт ДСЗ https://pol.dcz.gov.ua/, Освітній портал https://skills.dcz.gov.ua/, Платформа профорієнтації http://profi.dcz.gov.ua/

Олена Зайченко поінформувала присутніх про систему безоплатної правової допомоги. Пояснила, що така допомога буває двох видів : первинна (консультування, роз´яснення з правових питань) і вторинна (складання процесуальних документів, представнитво, захист у суді), та хто має право на останню.

Плідна співпраця з організаціями - партнерами допомагає клієнтам пробації у вирішенні їхніх проблем.

Такі заходи потрібні для розширення можливостей доступу клієнтів пробації до офіційної зайнятості та їхньої кращої соціальної адаптації в суспільстві.