21.04.2016 | 14:38

У рамках заходів для учасників антитерористичної операції, що ініційована Державною службою зайнятості, в Новосанжарському районному центрі зайнятості проведено зустріч з демобілізованими учасниками за принципом АТО «Центр під одним дахом».

З метою надання комплексних послуг учасникам АТО, до участі в зустрічі запросили представників Новосанжарської районної державної адміністрації, управління праці та соціального захисту населення РДА, управління держгеокадастру в районі, районного військового комісаріату.

Директор районного центру зайнятості Лариса Палько повідомила, що метою цього заходу є координація зусиль державних установ для всебічної допомоги демобілізованим воїнам у вирішенні їхніх проблем.

Кожен представник державних установ на зустрічі зобов’язаний вислухати і почути кожного захисника Вітчизни щодо їхніх проблем, побажань та очікувань задля того, щоб максимально швидко і якісно їм допомогти.

Директор також розповіла про допомогу Новосанжарського районного центру зайнятості демобілізованим військовослужбовцям із зони АТО у пошуку роботи, детально наголосила на послугах, які надаються Державною службою зайнятості щодо пошуку підходящої роботи, можливості започаткування власної справи, участі у громадських або інших роботах тимчасового характеру, професійній підготовці, перепідготовці або підвищенні кваліфікації.

Виділення землі, одержання матеріальної допомоги із районного бюджету, оформлення пільг, соціальні гарантії, медичне забезпечення та реабілітація, одержання путівки на лікування та відпочинок – це лише невеликий перелік питань, які обговорювались на зустрічі.

І дійсно, відбулась відверта розмова. З кожним учасником АТО обговорили індивідуальну ситуацію. Представники місцевої влади вислухали кожного демобілізованого з питань, які на сьогодні залишаються не вирішеними та взяли на контроль першочергове вирішення цих проблем.

Захід відбувся у діловій, невимушеній атмосфері. Присутні не тільки отримали корисну та змістовну інформацію, але й активно обговорювали бачення розв’язання своїх проблем, обмінялися думками та контактами.

На сьогодні такі зустрічі є корисними, як для учасників АТО, так і для керівництва району, оскільки, під час живої розмови можна більше ознайомитись із проблемами демобілізованих та оперативно їх вирішувати.