19.01.2021 | 09:34

У Диканській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшов онлайн-семінар для безробітних на тему "Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес".

18 січня  фахівець з профорієнтації  Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Лариса Дмитренко провела інформаційний захід для безробітних на тему: «Генеруй бізнес-ідею та розпочни свій бізнес». У ході спілкування розглянуті питання організації та впровадження підприємницької діяльності за бажанням та виплати одноразової допомоги по безробіттю для започаткування власної справи.

Підприємництво – це самостійна, систематична, на власний ризик, діяльність, спрямована на одержання економічних або соціальних результатів та отримання прибутку. Тож справа нелегка, відповідальна, а отже і дії людини повинні бути виважені, сплановані та проаналізовані. Присутихі ознайомили з  нормативно-правовою базою,  плануванням, структурою бізнес-плану та  умовами реєстрації підприємницької діяльності.

 Також на вебінарі були презентовані можливості  онлайн-навчання в «Школі фермерства 2.0».

Якщо людина хоче відкрити власну справу у сфері сільського господарства, то ця інформація буде для неї цінною, а головне БЕЗКОШТОВНОЮ. Навчання   буде проходити  ОНЛАЙН у ВЕЧІРНІЙ час.

Для реєстрації на курс громадянам необхідно заповнити анкету за посиланням: https://cutt.ly/qjvLycS

Клієнтам служби зайнятості надали детальну інформацію про освітній проєкт «Школа фермерства 2.0».  

Тож реєструйтеся, обирайте курс і вам підкажуть, які є можливості створення або розвитку власної справи у сфері сільського господарства! Слідкуйте за новинами на сторінці Школа Фермерства - освітній проєкт в соціальній мережі Facebook за посиланням:https://www.facebook.com/FarmingShkola/