01.08.2016 | 16:28

Внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території Полтавської області вчергове 29 липня поточного року презентували умови грантового конкурсу для започаткування, відновлення або розвитку підприємницької діяльності.

У своїй ґрунтовній презентації регіональний координатор в Полтавській області проекту ПРООН «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми ВПО в Україні» Надія Тимошенко повідомила присутнім про умови конкурсу грантів для підприємницької діяльності, який адмініструє благодійний фонд «Творчий центр ТЦК».

 

Надія Тимошенко зазначила, що метою конкурсу є поліпшення життя внутрішньо переміщених осіб та місцевого населення Донецької та Луганської областей шляхом підтримки підприємницької діяльності та малого бізнесу, акцентувала увагу присутніх учасників на грантовій підтримці, що надається на започаткування та/чи відновлення, розширення підприємницької діяльності та малого бізнесу. Подані на конкурс бізнес – плани мають демонструвати високий потенціал та довгострокові перспективи отримання прибутку та мати реалістичні ринкові показники, передбачати створення умов для само зайнятості та/або створення додаткових робочих місць, включаючи й для членів сімей. Розмір гранту на реалізацію одного бізнес – проекту становитиме від 50 до 200 тис. грн. в залежності від кількості створених робочих місць. Один із минулорічних учасників конкурсу Роман – внутрішньо переміщена особа з Донецької області, закликав присутніх учасників до активної участі в конкурсі, поділився своїм неоціненним досвідом участі в конкурсі 2015 року.

Директор Полтавського обласного центру зайнятості Катерина Клавдієва привітала учасників грантового конкурсу та в свою чергу підкреслила, що фахівці обласного центру зайнятості і надалі надаватимуть повний спектр соціальних послуг внутрішньо переміщеним особам.