04.05.2018 | 12:37

Одним із перших кроків у доросле життя є вибір професії. Головна проблема при цьому – прийняти правильне рішення, надати перевагу тій професії, яка  відповідатиме здібностям, покликанню, знанням, фізичним та психологічним можливостям людини та потребам нашого суспільства.

Саме про це вели мову зі старшокласниками району фахівці Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості та представники навчальних закладів під час зустрічі, що відбулася днями в Карлівській загальноосвітній школі №4 під назвою «Веселка робітничих професій».

Цього дня до школи завітали представники Полтавського вищого міжрегіонального училища,  Полтавського коледжу харчових технологій, які розповіли про свої навчальні заклади, про перелік спеціальностей, умови вступу та терміни навчання в залежності від обраної професії.

Цей захід також відвідав комісар Карлівського РВК майор Лукаш С.А., який надав інформацію про військові навчальні заклади, умови вступу до них.

Лукаш С.А. розповів про перспективи працевлаштування після закінчення навчання, в тому числі, шляхом заключення контракту на службу в ЗСУ.

Також, сьогодні до учнів прийшов начальник бюро вторинної правової допомоги Ночовний Ю.В., який поінформував учнів про реалізацію всеукраїнського просвітницького проекту  «Я МАЮ ПРАВО!».

Школярі з цікавістю розглядали буклети та листівки, які поширювали представники навчальних закладів. Крім того, учні мали можливість ознайомитися з переліком навчальних закладів Полтавської області, правилами правильного вибору професії та дізналися, які професійні якості й уміння потрібні, щоб реалізувати себе в обраній сфері. Поради щодо цього містили матеріали тематичної виставки, підготовленої фахівцями центру зайнятості.

Сподіваємося, що наш захід допоможе учням зробити свідомий вибір свого професійного майбутнього.