21.06.2018 | 16:16

21 червня в Полтавській ОДА пройшло чергове засідання комісії, на якому розглянуто 7 бізнес-планів учасників пілотного проекту "Рука допомоги".

Першими було розглянуто бізнес-плани внутрішньо переміщених осіб Михайла Огнева та Сергія Свиридова, які мають намір створити спільний бізнес та організувати в м. Полтава салон віртуальної реальності «VR bar».

Обидва учасника пілотного проекту переїхали до смт. Котельва із м. Донецьк. Мають вищу освіту за кваліфікацією економіста і юриста відповідно, та значний досвід роботи на керівних посадах бюджетоутворюючих підприємств м. Донецьк.

Враховуючи зростання публікацій і наукових робіт, присвячених технологіям віртуальної реальності, що свідчить про величезний інтерес до цієї сфери нових інформаційних технологій та відсутність прямих конкурентів на ринку (салон віртуальної реальності відкривається в Полтаві вперше), вирішили відкрити власний бізнес саме в цій сфері. Основними споживачами послуг вважають дітей та підлітків у віці від 7 до 16 років осіб, які матимуть змогу грати один з одним у віртуальній реальності, а також старших школярі і студентів, які більш зацікавлені інноваційними віртуальними екскурсіями, так званими 360 відео, та іншими новими програмами створеними для ВР.

Наступним було розглянуто бізнес-план Сашика Папояна, який переїхав з м. Горлівка Донецької області до м. Миргород. Маючи досвід роботи в сфері торгівлі та громадського харчування вирішив започаткувати власну справу та створити мережу вуличного фаст-фуду. Головним продуктом для реалізації буде картопля фрі. Асортимент картоплі буде представлений п’ятьма видами картоплі. Також в асортименті  будуть  прохолоджуючі та гарячі напої. Всі напої будуть вироблятись з натуральних інгредієнтів.

Подружжя Корнієнків – Євген та Наталія, жителі Зіньківського району, батьки п’ятьох доньок, вирішили скористатися допомогою та відкрити спільний власний бізнес у сфері надання відео- та фото послуг. З напрямком ведення власної справи визначилися без вагань, оскільки обоє є творчими особистостями, мають попередній досвід роботи в сфері надання таких послуг та навіть постійних клієнтів. За кошти фінансової допомоги буде закуплено професійне обладнання для ведення відео- та фотозйомок.

Ще один учасник пілотного проекту з числа малозабезпечених сімей Юрій Губін, мешканець Кобеляцького району планує займатися розведенням та продажем племінних поросят. В даний час в його особистому господарстві налічується близько двох десятків поросят. Проте, створення власного бізнесу в обраному напрямку дозволить забезпечити жителів району та області продуктивними племінними поросятами.

Сергій Півинський – член малозабезпеченої сім′ї, мешканець смт. Велика Багачка, за спеціальністю та професійним досвідом роботи – бухгалтер. Проте з 11 років має хобі – аматорська фотозйомка, від якого отримує моральне задоволення. Однак, в районі існує проблема із друком якісних фотографій. Саме тому, було прийнято рішення відкрити торгову точку з друку фотографій високої якості на цифровій фотолабораторії KONICAR2 SUPER 700. В подальшому планує діяльність з виготовлення поліграфічної продукції, книжок фоторамок, фотоальбомів тощо.