10.01.2019 | 15:18

Ні для кого не секрет, що вибір професійного майбутнього – це дуже важливий етап у житті молодої людини. Про те, ким бути – в юності мріють, думають, сумніваються. Ставитись до цього потрібно серйозно і виважено.

Тому повна, своєчасно надана інформація про світ сучасних професій, уміння орієнтуватися в морі такої інформації сьогодні необхідні як підліткам, так і їхнім батькам і вчителям. Саме ці категорії дорослих формують світосприйняття молодого покоління.

Тож для того, щоб надати дорослим більше корисних відомостей  щодо  вибору професії дітьми та  розуміння здібностей дітей у Гребінківській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості проведені перше засідання (тренінг) клубу для батьків «Свідоме батьківство» і вступне заняття «Знайомство з батьками. Діти покоління Z».

Поспілкуватися в клубі запросили батьків школярів Гребінківського району. Відкрила захід провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Наталія Ростопіра, яка підкреслила, що свідомий вибір майбутнього для нашої молоді певною мірі залежить від старшого покоління, тих, хто має життєвий досвід. Саме допомога батьків, фахівців центру зайнятості, соціальних партнерів стане в нагоді молоді.

Під час зустрічі проведене анкетування батьків із професійного самовизначення дитини, розглянуті типові помилки, яких припускаються батьки при виборі майбутньої професії для своєї дитини. Також присутні ознайомились із Платформою профорієнтації та розвитку кар’єри «МОЯ ПРОФЕСІЯ».

Перше засідання клубу пройшло в атмосфері щирості,  довіри і зацікавленості.