01.09.2016 | 14:54

31 серпня 2016 року в приміщенні Машівського районного центру зайнятості відбулася зустріч у «Центрі під одним дахом» з демобілізованими військовослужбовцями, учасниками АТО. Участь у заході взяли: завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру Ірина Скляр, керівник центру допомоги учасникам АТО Юлія Дядченко, директор центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді та спорту Юлія Бочарнікова, юрист Машівського районного військомату Жанна Бережна, а також демобілізовані військовослужбовці та учасники АТО.

Обговорюючи питання за круглим столом, спілкуючись в «Центрі під одним дахом», присутні обговорили спільні дії щодо вирішення питання працевлаштування демобілізованих військовослужбовців, питання соціального захисту, соціальної підтримки військовослужбовців, наданні консультацій в межах своїх повноважень для досягнення оптимальних результатів співпраці.

Під час зустрічі заступник директора Машівського РЦЗ Юлія Климко проінформувала присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування. Учасники АТО ставили питання щодо отримання земельних ділянок. Завідувач сектору землеустрою та ринку земель відділу Держгеокадастру Ірина Скляр розповіла про порядок виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства, Юлія Дядченко вкотре запропонувала учасникам АТО отримати путівку на оздоровлення, Юлія Бочарнікова ознайомила присутніх про умови отримання кредиту на житло від обласного фонду підтримки житлового будівництва на селі.

Машівський районний центр зайнятості й надалі буде підтримувати даний формат зустрічей, адже всі проблеми краще вирішувати спільними зусиллями, прикладаючи максимум зусиль.