02.08.2016 | 14:11

Днями в Решетилівському районному центрі зайнятості відбулась чергова зустріч за принципом «Центр під одним дахом» з 9 демобілізованими військовослужбовцями, учасниками АТО.

Також були запрошені представники Решетилівського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу Державного земельного кадастру в

Решетилівському районі, управління праці та соціального захисту населення Решетилівської райдержадміністрації.

Обговорювались питання, що стосуються соціального захисту та підтримки демобілізованих військовослужбовців, які проходили військову службу в районах проведення антитерористичної операції, а також питання щодо організації громадських робіт, як засобу тимчасової зайнятості.

Зустріч розпочала Гудзенко О.П., провідний фахівець з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Решетилівського районного центру зайнятості, інформуванням присутніх про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування щодо умов праці, вимог до претендентів на вакантні місця, професії, які користуються сталим попитом у роботодавців, щодо можливостей навчання на виробництві, кар’єрного зростання, соціальних гарантій.

Головний спеціаліст відділу Державного земельного кадастру в Решетилівському районі Бондарець Л.В. розповіла присутнім ситуацію по Решетилівському районі щодо виділення земельних ділянок для учасників бойових дій для ведення особистого селянського господарства.

Гречка Я.В., провідний спеціаліст Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Решетилівської райдержадміністрації запропонувала звернутися до служби, щоб дізнатися та отримати:

- чіткий алгоритм дій, куди і з якими документами повинні звертатися бійці АТО та їх сім’ї, щоб отримати грошові виплати,  необхідну допомогу чи пільги;

- допомогу при відновленні втрачених документів бійців (паспорта, військового квитка, закордонного паспорта) та отриманні посвідчення учасника АТО;

- допомогу у пошуку роботи;

- сприяння в оформленні виплат та оформленні соціальних гарантій, передбачених чинним законодавством для демобілізованих військовослужбовців, учасників  АТО та членів їх родин та усі інші питання, що турбують.

Завершила зустріч Беркута Л.А., начальник відділу взаємодії з роботодавцями, надавши детальну інформацію про вирішення проблем тимчасової зайнятості демобілізованих військовослужбовців,учасників АТО, шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру на території сільських рад.