29.08.2016 | 15:05

18 серпня 2016 року у Лохвицькому районному центрі зайнятості проведена зустріч з учасниками АТО за принципом «Центр під одним дахом». На заході були присутні 12 громадян з числа демобілізованих учасників АТО, які брали участь в антитерористичній операції, які перебувають на обліку як безробітні.

Зустріч розпочала Надія Щербак, директор Лохвицького районного центру зайнятості. Ніна Федорівна зосередила увагу присутніх на можливість отримання матеріальної допомоги на започаткування власної справи одноразово та змогу підвищити власну кваліфікацію або, навіть, отримати нову професію або у Центрі професіно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Розповіла Ніна Федорівна і про стан місцевого ринку праці та перспективи працевлаштування демобілізованих осіб з районів АТО, закликала до співпраці та активного пошуку роботи.

Попова О.М., фахівець районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Лохвицької РДА, про можливість отримання путівок для оздоровлення учасниками АТО та членами їхніх сімей.

Токар Г.В., старший офіцер відділення Лохвицького РВК виступив із запрошенням на службу в ЗСУ за контрактом та запросив учасників зустрічі до співпраці у отриманні попередніми всіх необхідних документів та нагород, що стосуються участі в АТО.

Ємець А.А., фахівець управління соціального захисту Лохвицької РДА розповіла про Порядок та можливість оформлення документів на отримання різного роду пільг та компенсацій згідно чинного законодавства.

Ємець В.Г., керівник відділу Держземагенства у Лохвицькому районі роз'яснив Порядок виділення земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасникам АТО.

Зі сторони учасників АТО прозвучало багато запитань стосовно даної проблеми. Проте, на них були дані вичерпні відповіді, які задовольнили присутніх. Зустріч мала пізнавальний характер та допомогла знайти відповіді на хвилюючі питання.