22.10.2021 | 09:24

У відділі мистецтв обласної універсальної наукової бібліотеки ім. І.П. Котляревського до 25 жовтня експонуватиметься виставка "Барви життя" фотохудожника Євгенія Корнієнка - учасника проєкту "Рука допомоги".

Автор представив чорно-білі та кольорові роботи, переважно портрети і пейзажі.  Євгеній Корнієнко проживає у с.Шилівка Зіньківської громади.

Випускник Кременчуцького льотного коледжу. За спеціальністю – пілот гелікоптера, наразі – офіцер запасу ЗСУ. Займається підприємництвом у сфері фотографії. Нині - професійний фотохудожник та учасник кількох фотовиставок. 

Як учасник соціального проєкту "Рука допомоги", який реалізовували Міністерство соціальної політики України та Державнв служба зайнятості, захистив бізнес-план та заснував власну підприємницьку справу у галузі надання фотовідеопослуг. 

Пілотний проект «Рука допомоги» реалізовувався в Полтавській області Міністерством соціальної політики України за підтримки Світового банку у 2015-2018 роках. Ця ініціатива мала на меті залучити до роботи працездатних непрацюючих членів малозабезпечених сімей і внутрішньо переміщених осіб (ВПО). 

За період реалізації пілотного проєкту на Полтавщині до ініціативи долучилися близько півтори тисячі мешканців області.

У результаті дії проєкту за направленнями обласної служби зайнятості працевлаштовані більше шестисот учасників пілотного проєкту, близько п'ятисот залучалися до громадських і тимчасових робіт. 

На 20 засіданнях комісії, створеної при облдержадміністрації, по 48 учасниках проекту (23 ВПО і 25 малозабезпечених) прийняті позитивні рішення про надання поворотної фінансової допомоги для започаткування власної справи.

 47 учасників закупили заявлені в бізнес-планах обладнання та матеріали для підприємницької діяльності. 24 роботодавця створили понад 50 робочих місць.