16.09.2021 | 14:21

За сприяння служби зайнятості учасник АТО з Оржиччини став підприємцем-фермером.  

Віктор Коновалов - учасник АТО, має статус внутрішньо переміщеної особи. Хлопець із селища Новооржицьке перебував на обліку в Оржицькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості три місяці, з кінця листопада 2020 року по лютий 2021-го. 

Під час перебування на обліку в службі зайнятості Віктор пройшов підвищення кваліфікації, шляхом стажування, за програмою «Основи підприємницької діяльності», та розробив бізнес-план для відкриття власної справи.

У лютому молодий чоловік зареєструвався як фізична особа підприємець, а в квітні очолив фермерське господарство «Лугань-Агро».

Будучи головою районної громадської організації ветеранів АТО/ООС, зумів згуртувати навколо себе побратимів та однодумців для заснування фермерського господарства, яке б займалося обробкою земельних ділянок учасників АТО, та при цьому залучало до роботи колишніх військовослужбовців. Зараз господарство на етапі становлення. Має в своєму активі 56 гектара ріллі, сільськогосподарську техніку.  

Нинішньої весни, розповідає Віктор Геннадійович, вирішили ризикнути та посіяли сою, ярий ячмінь і гречку, під якою - більша частина земель фермера.  

У планах - отримати хороший урожай, підготуватись до наступного сільсьгосподарського року, збільшити посівні площі, та почати використовувати найману працю в господарстві, тобто створити нові робочі місця, у першу чергу для таких же ветеранів АТО, як і сам Віктор. Щиро бажаємо йому успіхів і щедрої ниви!