02.12.2019 | 17:09

Торгівля людьми — це форма сучасного рабства. Трудова та сексуальна експлуатація, використання в жебрацтві, порнобізнесі, примусове вилучення органів та використання в дослідах... Це далеко не повний перелік форм торгівлі людьми.

          З метою запобігання потраплянню шукачів роботи до таких ситуацій 29 листопада в Чутівській філії Полтавського ОЦЗ відбувся семінар “Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці”. Залучені до участі безробітні спільно з представниками філії Юлією Шейко та Світланою Шкурат розглянули реальні історії людей, які постраждали від різних форм торгівлі, та спільно виробили “Абетку безпеки” під час переїзду до іншої місцевості з метою подорожування, навчання та пошуку роботи. Присутні отримали інформаційні матеріали з контактами гарячих ліній з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, а також громадської організації “Світло надії”, яка надає допомогу постраждалим  від торгівлі людьми.

Якщо Ви стали жертвою торгівлі людьми, звертайтесь за допомогою до:

          - найближчої місцевої державної адміністрації за місцем проживання;

          - громадських організацій, які працюють по всій Україні, зокрема,  БО «Світло надії» за тел. (0532)60-60-81, або за адресою: м. Полтава, вул. С.Петлюри, 28А (колишня вул. Артема);

          - Національної гарячої лінії з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів: 0-800-505-501 безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні 527 безкоштовно з номерів Київстар, Vodafone, life.  пн-нд з 08:00 до 20:00.