22.08.2023 | 12:08

Беззаперечний факт, який українці уже усвідомили: вода - це мабуть найголовніше джерело, яке бере участь у всіх процесах життєдіяльності організму. Для того щоб залишатися здоровим, необхідно пити якісну питну воду. А щоб вода стала якісною, над нею потрібно творчо попрацювати.  

Загалом, люди п’ють води багато та виробляють для цього багато пластику.

Сенс у тому, щоб створити таку модель споживання води, яка не потребує такої великої кількості пляшок.

Саме тому основною метою діяльності Тетяни Іванченко, підприємиці з Оржиці стало виготовлення та продаж якісної, питної (очищеної) води на основі технології зворотнього осмосу із використанням новітніх технологій контролю мінералізації та біохімічного складу, щоб задовольнити попит місцевого ринку. Обладнання підключається до мережі водоканалу: вода проходить очищення через систему зворотного осмосу та потрапляє в БУТЛІ - пластикові пляшки багаторазового використання.

На жаль, розвиток в Україні промислового виробництва та хімічної промисловості призводить до погіршення якості води. Ця тенденція зумовлює зростання рівня вживання населенням очищеної бутильованої води.

Технологія зворотнього осмосу має низькі експлуатаційні витрати та не потребує спеціальних знань при обслуговуванні.

Саме цим і керувалася пані Тетяна, адже відкриття перспективного бізнесу у вигляді точки розливу води в смт. Оржиця може стати фінансово вигідним, що дає підставу сподіватись виробникові очищеної води на подальше підвищення попиту на продукцію. Завдяки програмі «Власна справа» підприємиця придбала необхідне обладнання, зокрема механічні фільтри очищення води з катриджами, установку зворотнього осмосу з мембранним елементом, вузол мініралізації, мийку для бутлів тощо. 

З отриманням гранту Тетяна Іванченко планує розширити асортимент виробництва води та супутніх товарів, створити додаткові пункти розливу в інших торгових точках та встановити автоматичні пункти води під торговою маркою «М’якенька». Крім того, пані Тетяна хоче створити два робочих місця для динамічного розвитку свого власного бізнесу. Маємо щиру надію, що мешканці Оржицького краю щиро полюблять смачну, корисну а головне абсолютно чисту воду «М’якенька» Тетяни Іванченко.