06.12.2018 | 09:18

Зустріч безробітних громадян із представником ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба» відбулася в приміщенні Гадяцької міськрайонної філії Полтавського обласного центру зайнятості. Для зацікавленого спілкування запросили 20 осіб, зареєстрованих як безробітні в районній філії.

Таку розмову влаштували, маючи на меті: підтримку зайнятості сільського населення, створення додаткових можливостей для розвитку індивідуальних домогосподарств, малого та середнього аграрного бізнесу, поліпшення розвитку села та якості життя в сільській місцевості.

Засідання розпочала директор ТОВ «Полтавська обласна сільськогосподарська дорадча служба» Світлана Андрієнко. Найактуальнішою темою розмови стала підтримка створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів (СОК) у межах Програми підтримки АПК за пріоритетними напрямками до 2020 року.

Слухачів ознайомили з методами ефективного ведення особистого селянського господарства через об’єднання у СОК, видами, особливостями та етапами створення таких кооперативів. На звершення учасники семінару дізналися про те, як отримати фінансовуї підтримку та відшкодування витрат на відкриття обслуговуючих кооперативів.